Tere tulemast e-poodi!
Klõpsake, et näha rohkem tooteid
Ei leitud ühtegi toodet

Eesti Vabariik 100 - innovatsioon / margivihik

Innovatsioon – margivihik on 2016. aasta märtsis välja antud margivihik. Margivihik koosneb neljast 0.65€ väärtusega margist. Margid on osa Eesti Innovatsiooni postmarkide sarjast. Markidel on kujutatud uut Eesti arhitektuuri – Tigutorni Tartus, Eesti saatkonda Pekingis, Rotermanni kvartalit Tallinnas ning Tartu ülikooli Narva kolledžit.

Marki saad kasutada Eesti-siseste standardkirjade saatmiseks.

Laos: 0 tk
Tootekood:
4740352701397
Ilmumiskuupäev: 17.03.2016
Kujundaja: Indrek Ilves
Järjenumber: margivihik
Margi tsoon: Margid Eestisse
Margi tüüp: Klassikaline
Otsas
2.60 €
Tellimus ületab maksimaalse lubatud koguse!
Kirjeldus

Moodne arhitektuur on alati kaasas käinud ajastu tehnoloogiliste uuendustega, kasutades ära saavutusi nii materjaliteaduste kui ka infotehnoloogia vallas. Arhitektuur peegeldab hästi ka kaasaegse ühiskonna hoiakuid, muutusi inimeste elustiilis ning harjumustes. Uus Eesti arhitektuur on noore riigi julge ja innovaatilise mõtteviisi nägu ning markidel on kujutud osa sellest: Tartu ülikooli Narva kolledž on põneva vormikeelega hoone, mis räägib loo linna keerulisest ajaloost. Tigutorn on Tartu silmatorkav maamärk otse Emajõe kaldal. Eesti saatkond Pekingis esindab oma vaoshoitud arhitektuuri ja selge joonega Põhjamaist maitset. Rotermanni kvartal Tallinnas on hea näide ajaloolise ning uue arhitektuuri kokkusobitamisest.

Toote üksikasjad
4740352701397

Lisainfo

Trükiarv:
7500
Perforatsioon:
14 x 13¾
Trükikoda:
AS Vaba Maa
Trükk:
ofset
Mõõt:
95 x 70 mm
Teema:
Arhitektuur
Aasta:
2016

Saage meie värskeimaid uudiseid ja eripakkumisi

Soovin edaspidi saada Omnivalt turunduslikke pakkumisi (soodustused, kampaaniad, mängud) ja uudiseid. Andmete töötlemise põhimõtetega saate tutvuda SIIN: <a href="https://www.omniva.ee/meie/ettevottest/andmekaitse" style="color:#F04E23;">vajuta siia</a>

Menüü

Seaded