Kiri ja pakk

KIRI

Eesti sisese kirja saatmisel on kaks erinevat kandekiirusega teenust: kiri ja ekspresskiri.

  

Ekspresskirja hind on 2,30 ja kui ekspresskiri on postitatud kirjakasti enne kirjakasti tühjendusaega või postkontori postivahetusaega, siis jõuab kiri saajani järgmisel tööpäeval. 

Ekspresskiri tuleb postitada Eesti Posti toodetud oranžis ümbrikus, mille peale on trükitud plussmark ning ümbrikus on võimalik saata kuni 250g kaaluvat pabersisu.

Esemeid saab saata Ekspresskiri maksi oranžis ümbrikus, millele hind on 2,35 kuni 250g.  Kui soovid saata üle 250g sisu (maxi 2 kg), siis lisa täiendavalt marke vastavalt Ekspress maksikirjade hinnakirjale, mis on kättesaadav siit.

Vaata ümbrikke siit >

Vaata postkaarte siit >     

Loe lisainfot siit >                 

Vaata 1.30 € väärtusega marke siit >

Vaata 2.60 € väärtusega marke siit >

Stroke 334_1.png
Mida on vaja paki saatmiseks?

Selleks, et Sinu saadetis turvaliselt ja tervelt kohale jõuaks, tuleb see pakkida õigel viisil. Meie e-poest leiad laias valikus karpe, turvaümbrikke ja muud pakendamiseks vajalikku. Sama oluline on ka paki adresseerimine – kirjuta või trüki alati pakile selgelt nii saatja kui saaja nimi ja aadress. 

Selleks, et pakiautomaadi juures või postkontoris aega kokku hoida, on mõistlik saadetis meie iseteeninduses eelnevalt vormistada.

Vaata karpe siit >

Vaata turvaümbrikke siit >                   

Muu vajalik >

Kuidas kirjutada aadress ümbrikule?

Kuidas õigesti pakendada? 

Paki saad vormistada meie iseteeninduses siit >

Menüü

Seaded