Mida on vaja kirja saatmiseks?

Kirja saatmiseks vali sobiv ümbrik ja mark. Riigisiseselt lisa ümbrikule mark väärtuses 0.65 € ja jälgi, et kiri poleks paksem kui 2 cm ja ei kaaluks rohkem kuni 250 g. Euroopasse, Ukrainasse, Venemaale ja Valgevenesse saatmiseks vajad marke vääruses 1.40 € ning teistesse riikidesse jõuab kiri kohale 1.50 € väärtuses markidega.

Selleks, et kiri ilusti kohale jõuaks, on oluline, et saaja ja saatja aadress oleks korrektselt kirjutatud. Mark lisa ümbriku ülesse paremasse serva.

Kui soovid saata väikseid esemeid, siis selleks kasuta maksikirja.

Vaata ümbrikke siit >

Vaata postkaarte siit >                       

Vaata 0.65 € väärtusega marke siit >

Vaata 1.40 € väärtusega marke siit >

Vaata 1.50 € väärtusega marke siit >

Mida on vaja paki saatmiseks?

Selleks, et Sinu saadetis turvaliselt ja tervelt kohale jõuaks, tuleb see pakkida õigel viisil. Meie e-poest leiad laias valikus karpe, turvaümbrikke ja muud pakendamiseks vajalikku. Sama oluline on ka paki adresseerimine – kirjuta või trüki alati pakile selgelt nii saatja kui saaja nimi ja aadress. 

Selleks, et pakiautomaadi juures või postkontoris aega kokku hoida, on mõistlik saadetis meie iseteeninduses eelnevalt vormistada.

Vaata karpe siit >

Vaata turvaümbrikke siit >                   

Muu vajalik >

Kuidas kirjutada aadress ümbrikule?

Kuidas õigesti pakendada? 

Paki saad vormistada meie iseteeninduses siit >

Saage meie värskeimaid uudiseid ja eripakkumisi

Soovin edaspidi saada Omnivalt turunduslikke pakkumisi (soodustused, kampaaniad, mängud) ja uudiseid. Andmete töötlemise põhimõtetega saate tutvuda SIIN: https://www.omniva.ee/meie/ettevottest/andmekaitse

Menüü

Seaded