Disaini ise mark või postkaart

Disaini postkaart

Üha digitaalsemaks muutuvas maailmas muutuvad aina suuremaks väärtuseks päris asjad. Asjad, millel on reaalne kuju, lõhn, värv – ja muidugi nendega seonduvad emotsioonid. 

Sul on võimalus kujundada ise ühe- või kahepoolne postkaart. Saad lisada postkaardile oma foto ja soovi korral kirjutada ka pühadesoovid.  

Postkaarte on võimalik tellida: 

endale kontorisse või koju –  saad ise oma käega kirjutada tervituse postkaardile panna jõuluümbrikusse ja kleepida ümbrikule meelepärase margi. Margid ja ümbrikud saad samuti tellida Omniva e-poest – kas juba olemasolevast margivalikust või erikujundusega Minu Margi

saata otse saajale – lisa kujundamise käigus postkaardile ilusad soovid, saaja nimi ja aadress, meie prindime kaardi välja, paneme postmargi peale ning toimetame postkaardi saajale.

Vali e-poe omadisaini toodete hulgast sobiv ja kujunda just Sulle meelepärane postkaart.

Minu postkaardi tingimuste kohta loe siit >

                    

                

Stroke 334_1.png

Disaini postmark

Muuda oma kirjad ja postkaardid ainulaadseks enda kujundatud margiga. 

„Minu Mark“ on stiilne lisand, millega saad jagada oma rõõmu lähedastega - armsatest ning kallitest inimestest ja nendega seotud kohtadest.  Ettevõtte sümboolikaga disainitud „Minu Mark“ annab hea võimaluse ettevõtte kaubamärgi tuntuse tõstmiseks, reklaamikampaania laiendamiseks ning ettevõtte omapära ja eeliste väljatoomiseks.  Marke saad tellida kahe erineva vääringuga ja margilehe kaupa, ühel margilehel on 20 ühesugust marki. 

Head kujundamist, lase oma fantaasial lennata!

Minu Margi tingimuste kohta loe siit >

                                                

   

                

Menüü

Seaded