Alusta kogumist

Numismaatika

Kui sa ei ole veel tutvunud müntide põneva maailmaga või soovid seda tutvustada oma lähedastele, siis oled just õiges kohas, kus sellega algust teha.

Oleme Eesti Panga ametlik edasimüüja ja meie e-poest leiad varsti laia valiku münte, millest võib saada alguse sinu mündikogu. Valikusse tulevad nii eurokäibe- kui meenemündid ja kroonimeenemündid.

E-poest saad ka soetada müntide kogumiseks vajalikud tarvikuid. 

Kui tellid või saadad münte väljapoole Eestit, siis tutvu lähemalt tarnetingimustega, sest need on tavakauba saatmisest rangemad.

Euromeenemündid leiad siit >

Eurokäibemündid leiad siit >

Vaata numismaatika tarnetingimusi siit >

Kroonimeenemündid leiad siit >

Esitlusvihikud leiad siit >

Stroke 334_1.png

Filateelia


Postmarke kogudes on sul võimalus laiendada oma silmaringi pea kõikidel teemadel – ajalugu, arhitektuur, loodus ja palju muud huvitavat. E-poest leiad parima valiku Eestis käibelolevatest postmarkidest ja filateelia toodetest. Sul on võimalus kiirelt ja mugavalt soetada kõik margikogu alustamiseks vajalik.

Selleks, et Sinu kogu jätkuvalt uueneks, soovitame sul vormistada filateelia püsitellimus. Nii saad endale kõik ühe aasta jooksul ilmuvad postmargid ja filateeliatooted, kõikidele püsitellijatele kingime postmarkide infokaardid. 

Kui oled end püsitellijaks registreerinud, ei pea sa iga aasta uut tellimust vormistama, küll aga võid püsitellimust soovi korral alati muuta, kas tellitud kauba või tellimissageduse osas.

Filateelia erinevate toodete seletused leiad siit >            

Vaata postmarke siit >

Vaata aasta komplekte siit >

Püsitellimuse vormistamiseks mine lehele Püsitellimus >

Vaata esimese päeva ümbrikke siit >

Vaata maksimumkaarte siit >

Vaata tervikasju siit >

Vaata margi katalooge siit >

Menüü

Seaded