Tere tulemast e-poodi!
Klõpsake, et näha rohkem tooteid
Ei leitud ühtegi toodet

Mandariinilõhnaline jõulumark

Erilise kujuga lõhnav postmark muudab kirja või kaardi saaja jaoks meeldejäävamaks ja kingib talle positiivse emotsiooni.

Mandariinilõhnaline Tallinna Raekoja jõuluturu motiiviga iseliimuv postmark on rahvusvahelise nominaaliga 1,50 eurot ja sobib saatmiseks üle kogu maailma.

Nipp: Tee enne nuusutamist margile näpuotsaga pai, et tunda tõelist jõululõhna!

Laos: 0 tk
Tootekood:
4740352116979
Ilmumiskuupäev: 23.11.2018
Kujundaja: Jaan Saar
Järjenumber: 697-23.11.18
Margi tsoon: Margid üle maailma
Margi tüüp: Iseliimuv
Otsas
1.50 €
Tellimus ületab maksimaalse lubatud koguse!
Kirjeldus

Jõulupuu on jõulude ajal ehetega ilustatud puu, Eestis valdavalt kuusk, millel on tähtis roll tänapäevases ilmalikus jõulukombestikus. Jõulupuid kaunistatakse jõuluehete (klaaskuulid, kard, tähed, inglid) ja küünaldega, mis on sageli omaette perekondlik rituaal. Ehkki jõule peetakse nüüdisajal pigem perekeskseks pühaks, on linnades levinud tava tuua suured jõulupuud keskväljakule, kus neid kaunistatakse valgustitega ning nende ümber toimuv on kui muinasjutumaailm. Tallinna Raekoja platsil on jõulude tähistamine väga vana traditsioon. Esimestest jõulupidustustest on andmed juba aastast 1441, mil Mustpeade vennaskonna liikmed tõid sinna esimese jõulukuuse. Väidetavalt oli tegemist esimese linna jõulupuuga Euroopas. Tänapäeval peetakse Raekoja platsil külluslikult ehitud jõulupuu ümber lummavat jõuluturgu.

Toote üksikasjad
4740352116979

Lisainfo

Trükiarv:
15 000
Perforatsioon:
13½ x 14
Trükikoda:
Cartor Security Printing
Trükk:
ofset
Poogen:
2 x 5
Mõõt:
40.0 x 30.0 mm
Teema:
Jõulud
Aasta:
2018
Seotud tooted

Saage meie värskeimaid uudiseid ja eripakkumisi

Soovin edaspidi saada Omnivalt turunduslikke pakkumisi (soodustused, kampaaniad, mängud) ja uudiseid. Andmete töötlemise põhimõtetega saate tutvuda SIIN: <a href="https://www.omniva.ee/meie/ettevottest/andmekaitse" style="color:#F04E23;">vajuta siia</a>

Menüü

Seaded